MYNYMY architects

MYNYMY architects

Ateliér

Atelier MYNYMY architects vznikl na základě dlouhodobé spolupráce tří architektů zabývajících se architekturou, urbanismem a souvisejícími obory. Naším cílem je vytvářet v úzké komunikaci s klientem funkční a moderní architekturu, která reaguje na vstupní požadavky klienta a na své okolí do kterého je umístěna.

Při projektování klademe důraz na podrobný rozbor vstupních podmínek a požadavků, na jehož základě vzniká koncept – nosná myšlenka projektu. Tu potom ve spolupráci s klientem a specialisty daných oborů měníme v realitu.

Atelier MYNYMY pro vás zajistí všechny potřebné práce na projektu od prvotní konzultace až po dokončení stavby. Spolupráce s odborníky ze stálého okruhu partnerských firem přitom umožňuje efektivní práci na zakázkách odlišných typů a objemů.

  

 

 

 

SPOLUPRACUJEME:

Advokátní kanceláře Růžová

Právnická kancelář zajišťující servis ve všech oblastech práva včetně specializace na nemovitosti a stavební právo.

Prague Stay - design hotely v Praze

Na serveru Prague-Stay.com naleznete v kategorii "Pražský Lifestyle" mnoho informací o mladých designérech, seznam pražských design obchodů, ale také průvodce noční Prahou či čemu se v Praze vyhnout. Dále zde naleznete ubytování v exkluzivních apartmánech s kompletním servisem a v designových boutique hotelech v centru Prahy.

Feel Home - prodej bytů Praha

FeelHOME.cz nabízí byty a rodinné domy k prodeji a pronájmu v Praze a nové byty v developerských projektech v Praze a okolí Prahy. V kategorii "Vše o bydlení" naleznete mnoho tipů pro vybavení vaší nemovitosti, ale také kontakty na řemeslníky či hodinové manžely.